( إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ)

پیام تسلیت درگذشت آقای مهندس مرتضی سلیمی عضو هیأت مدیره و دبیر کانون کارفرمایان استان اصفهان

ادامه مطلب...

دیدارهیات مدیره کانون کارفرمایان با سرپرست اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان

 هیأت مدیره کانون کارفرمایان با سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جناب آقای کلانی دیدار کردند.

ادامه مطلب...

برگزاری نشست هم اندیشی کارفرمایان و تشکلهای صنفی کارفرمایی استان اصفهان

سوم بهمن ماه، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده کانون کارفرمایان و نشست هم اندیشی کارفرمایان و تشکلهای کارفرمایی استان برگزار گردید.

ادامه مطلب...

نقش قانون کار در بهبود فضای کسب وکار

 

سیدعبدالوهاب سهل آبادی رییس کانون کارفرمایان استان اصفهان وخانه صنعت و معدن کشور در گفتگو با روابط عمومی کانون کارفرمایان بیان داشت:

  قانون کار به دلیل آنکه  منبع و ماخذ اصلی تنظیم رابطه کارگر و کارفرما را تشکیل می دهد، در   جامعه ای که بیش از 50 درصد افراد آن را دربر می گیرد، دارای جایگاه ویژه ای است. از تصویب قانون کار در سال 1369 سال‌ها می‌گذرد، اصلاح این قانون بارها مورد نقدهای متعدد قرار گرفت ولی هیچ دولتی اصلاحش نکرد. درموضوع اصلاح پرماجرای این قانون هر دولت تا اندازه‌ای تلاش کرد اما موفق نشد و به دولت بعدی واگذار شد، در حال حاضر هنوز اصلاح این قانون مسكوت مانده وهمان قانون با اشکالات متعدد در حال اجراست.

ادامه مطلب...

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران وکانون کارفرمایان استان اصفهان: اگر اراده قوی، روحیه خستگی ناپذیر و تلاش کارگران نباشد چرخی به حرکت در نمی آید

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان با اشاره به اینکه تحقق شعار رونق تولید با همت و پشتکار نیروهای شاغل در واحدهای تولیدی ممکن می شود، افزود: اگر اراده قوی، روحیه خستگی ناپذیر و تلاش کارگران نباشد چرخی به حرکت در نمی آید. 

ادامه مطلب...

رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان:چرا رونق تولید؟|ارتباط نزدیک تولید با افزایش اشتغال و رونق اقتصادی

سید عبدالوهاب سهل آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه امروز در شرایط ویژه ای قرار داریم و باید تصمیم مناسبی برای تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی به کار گرفته شود اظهار داشت: تقسیم تصمیم ها برای رونق تولید یک امر حیاتی به شمار می‌آید که لازمه اجرایی شدن آن همبستگی تمام دستگاه‌ها را می‌طلبد.

ادامه مطلب...

یادداشت رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان: عملکرد سریع دولت، مطالبه صنعتگران

سال گذشته بحران‌هایی در اقتصاد ایران پدید آمد که هم برای اقتصاددانان و فعالان صنعتی جدید بود و هم دولت آنها را پیش‌بینی نکرده بود.

ادامه مطلب...

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان:همکاری دولت با بخش خصوصی راهکار رونق تولید است

به گزارش ایرنا، به گفته متولیان از ۴۳ هزار واحد مستقر در شهرک های صنعتی ایران بین ۱۱ تا ۱۲ هزار واحد راکد است، تعدادی از واحدها هم با ظرفیت کمتر از ۵۰ درصد و مابقی هم با ظرفیت ۵۰ تا ۷۰ درصد کار می کنند و در این بین تنها ۲۵ درصد واحدها با ظرفیت بالای ۷۰ درصد مشغول به فعالیت هستند، با اینحال در حدود یک سال اخیر بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ واحد مستقر در شهرک های صنعتی کشور با حمایت دولت به چرخه تولید بازگشته اند.

 

ادامه مطلب...

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان: پیشنهاد تشکیل کمیته ویژه برای بررسی میزان خسارت واحدهای صنعتی سیل زده

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و کانون کارفرمایان استان اصفهان با اعلام اینکه این سازمان در صدد است بعد از رفع آبگرفتگی استان های سیل زده کمیته ۴ نفره ای برای ارزیابی دقیق میزان خسارت واحدهای صنعتی تشکل دهد، گفت: باید با تخمین میزان خسارت کمک‌های لازم برای احیاء واحدهای صنعتی شود.

ادامه مطلب...

رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران: سهل آبادي: كوچك شدن دولت در حد شعار باقي مانده است

رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران گفت: بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی، قرار بود با جدا شدن دولت از بخش خصوصی شاکله اصلی دولت کوچک‌تر شود، اما این اتفاق نه‌تنها نیفتاد بلکه خصوصی‌سازی نتیجه معکوس داشت.

ادامه مطلب...